Tagastustingimused

Alexandrina e-poest ostetud kaupasid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Omniva pakiautomaati tellitud kauba puhul arvestatakse 14 päevast perioodi alates kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.

Ostulepingust taganemise õigust võib kasutada juhul, kui kaup on rikkumata. Rikkumata kaubaks loetakse toodet, millel ei ole kandmisjälgi. Kauba sobivuse hindamiseks võib klient toodet proovida. Toodet saab vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu. Kui soovite asemele teist toodet, tuleb kätte saadud toode tagastada ja vormistada uus tellimus. Soodushinnaga tooteid tagastada ei saa.

Kaubad soovitame tagastada originaalses transpordipakendis. Tagastamisel täitke palun allolev tagastusvorm ja lisage see tootele.

Pakiautomaadist kätte saadud tellimuse tagastamiseks sisestage palun pakk 14 päeva jooksul (alates kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) pakiautomaati. Kauba juurde tuleb kindlasti lisada ka täidetud tagastusleht.

Kauba tagastamise kohta saate lisainfot ka meie e-poe lehelt www.alexandrina.ee või saates meili aadressile info@alexandrina.ee

TAGASTUSLEHT