Ostu-ja müügitingimused

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise ning soovi korral ka kingituseks pakkimise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale ostukorvis tellimuse vormistamisel. Toodete täpne kirjeldus on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimine

Toodete tellimiseks valige sobiv toode ning suurus ja vajutage nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav, kui liigute hiirega selle peale.

Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele. Seal on näha kõik valitud tooted, nende hinnad, lisanduv saatmiskulu ning tellimuse kogumaksumus. Ostukorvis saab vajadusel veel muuta toodete koguseid ja eemaldada toode/tooteid ostukorvist. Lisaks on ostu vormistamisel võimalus sooduskoodi olemasolul kasutada ka allahindluskoodi. Lisatasu eest on võimalik ost pakkida ka kingituseks.

Kui kaubad valitud, siis vajutage nuppu „Vormista ost“, et siseneda tellimuse vormistamise lehele.

Tellimust vormistades täitke vajalikud tekstiväljad ning märkige sobiv tarne- ja makseviis.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Pärast tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole. Tellimuse kinnitus saadetakse kliendile automaatmeiliga.

NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.

 

Sooduskood ja kinkekaart

Sooduskood

Sooduskood on tähtede ja numbrite kombinatsioon. Koodi alusel on võimalik Alexandrina e-poes kaupa soodsamalt osta. Sooduskoodi väljastame kampaaniate korras (hooajalised, tähtpäevadega seotud, personaalsed sooduskoodid jms). Erinevatest sooduskoodidest teavitame kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel või koos sooritatud ostuga. Koos sooduskoodiga anname alati teada selle kehtivusaja. Ühe ostuga on võimalik rakendada ainult ühte allahindlust. Sooduskoodi rakendamiseks sooritage ost nagu tavaliselt ning sisestage sooduskood ostukorvis selleks ette näidatud lahtrisse ning valige „kasuta kupongi“.

 

Kinkekaart

Ei suutnud valida sobivat toodet? Seega on parim kingitus kinkekaart. Kinkekaarte on võimalik valida vahemikus 5-100 eurot. Kinkekaardiga on võimalik sooritada oste Alexandrina e-poes. Kinkekaart on rahaline dokument, seda võib edastada ka kolmandatele osapooltele. Kinkekaarti ei pea kasutama ühe korraga. Kui ost ületab kinkekaardi väärtuse, siis tuleb see tasuda kinkekaardi omaniku poolt täiendavalt. Kinkekaarti ei vahetata rahaks ning kinkekaarti pole võimalik tagastada. Kinkekaart kehtib kuus kuud alates ostu sooritamisest. Kinkekaardi ostmine on lihtne. Võid valida nii elektroonilise kui ka paberkandjal kinkekaardi (mille soovi korral teile postitame).

 

Maksevõimalused

Tellimuste eest saab tasuda deebetkaardiga (Visa, MasterCard) Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank, LHV Pank). Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

Maksmine toimub väljaspool e-poe keskkonda Maksekeskuse turvalises maksekeskkonnas. Alexandrina e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

 

Kauba saatmine

Kaup saadetakse meie laost välja hiljemalt 3 (kolme) tööpäeva jooksul. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kauba saatmiseks kasutame Omniva pakiautomaati. Paki saatmise hind on 3 eurot. Paki saatmise kulu kannab klient.

 

Garantii ja kauba tagastamine

Kõigile müügil olevatele toodetele kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantiid ja tagastamise kord. Teil on õigus tagastada meie e-poest ostetud kaup 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kättesaamisest. Kui suurus ei sobi, on toote olemasolul võimalik see ümber vahetada teise suuruse vastu. Kui meil ei ole võimalik leida tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest meili teel.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ega kahjustatud. Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, mis ei ole määrdunud ega kahjustatud ning millel on alles kõik etiketid, saadetisega kaasas olnud dokumendid ning arve. Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe . Tagastuslehele märkige vahetamisele või asendamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud suurus.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Alexandrina OÜ toodete eest vastutust võtta. Seetõttu soovitame postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks alles hoida. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Isikuandmete kasutamine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, kauba kohale toimetamise aadress, e-mail, pangakonto number, kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed). Alexandrina OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Juurdepääs isikuandmetele on Alexandrina OÜ töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmete edastamine kolmandatele osapooltele

Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) isikuandmete töötlemine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@alexadrina.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

 

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe kohta pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@alexandrina.ee. Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (www.komisjon.ee). Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostjal on õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

*Alexandrina OÜ jätab endale õiguse kasutamistingimusi ette teatamata muuta ja täiendada.

TAGASTUSLEHT