AVALEHT

Alexandrina on Eesti bränd, mis loob ja toodab lapseootel emade, beebide ja laste riideid. Väärtustame perekonda ning algavat uut elu. Tooted on algusest lõpuni valminud Eestis. Kõik lõiked oleme välja töötanud koostöös lapseootel naiste, laste ja beebidega, et tooted saaksid võimalikult mugavad. Kasutame Eestis toodetud kangast, sh Öko-tex kangast. Sõnumid on trükitud käsitsi, siiditrüki tehnikas. Oleme trüki püsivust ka testinud, see püsib ideaalselt ka peale korduvat pesemist. Beebide ja laste riiete õmblemisel lähtume mugavusest, seda ka esimeste peoriiete puhul. Riided ei takista lapse liikumist, kuid on siiski vahvad! Riideid ehivad rõõmsad või humoorikad tekstid. Sõnumid tootel pakuvad positiivseid emotsioone…neid on ju kõigil vaja?

ALEXANDRINA GARDEROOB

LAPSEOOTEL KUNINGANNA GARDEROOB

PRINTSESSI JA PRINTSI GARDEROOB

MEIST

Nii nagu iga lugu algab kusagilt, sai meie lugu alguse 15 aastat tagasi tööalasest tutvusest, mis kasvas sõpruseks. Oleme üksteist toetanud, pere loomise ja tööalase edenemise teekonnal. Meie mõlema igapäevatöö tähendab analüüsi, numbreid, pidevat suhtlemist…
Paralleelset on kasvanud unistus loovast tööst, millegi oma kätega „valmis tegemisest“, millestki ilusast, positiivseid emotsioone pakkuvast ja tähendusrikkast. Kuidagi loomulikult kujunes selleks „oma“ ideeks perekonna ja koduga seonduv.


Ideest teostuseni jõudsime oktoobris 2017, mil sundis Alexandrina OÜ. Ettevõte loob ja toodab lapseootel emade, beebide ja laste riideid, väärtustades seeläbi KÕIGE TÄHTSAMAT – perekonda ja tähistades algavat uut elu. Soovime toetada oma klienti sellel imelisel teekonnal. Alexandrina on vastutustundlik bränd, mille tooteid iseloomustab praktiline ja mugav disain ning kõrge kvaliteet ja veel see oluline „miski“…. Kangas on valitud hoolega, et see vastaks sihtgrupi vajadustele. Enamus kasutatavast kangast on toodetud Eestis ning ka tooted on õmmeldud Eestis.  Beebidel kasutame 100 % orgaanilist puuvilla ning lapseootel naistel puuvilla elastaani segu, et tagada mugavus ja venivus ka kõige nõudlikumale kliendile. Iga detail on hoolega läbi mõeldud.
Soovime muuta oma kliendi päeva säravaks ning pakkuda talle kõrge kvaliteediga toodet ja positiivseid emotsioone.